Корзина
621 отзыв
На сайті вказано оптові ціни, при покупці від 5 шт!

Опрацювання та відправка замовлень - 1-3 робочих дні. Роздрібу немає!

Zip-zip. Наявність не гарантована! Роздрібу немає! Під час локдауну відправки - до 5 робочих днів!
+380637242759
+380984858965
+380930503565

Регламент роботи

            Вітаємо Вас на цій сторінці, дорогий клієнте!

 

Нижче ми надамо інформацію про деякі тонкощі нашої роботи, щоб Вам було легше орієнтуватися коли і чого чекати від нашої незаперечно-плідної співпраці.

Отож: Що відбувається після оформлення замовлення?

  • Оформлене через кошик замовлення - гарантія того, що про Ваше замовлення ніхто не забуде, і замовлення точно не загубиться. (Саме тому ми наполягаємо на тому, щоб усі замовлення оформлялися через сайт, а не в телефонному або якому-небудь ще режимі)
  • Після оформлення замовлення, він потрапляє до нас в "нові замовлення". Кожен ранок в 9: 00, усі замовлення з рубрики "нові" вирушають в обробку. Наша команда перевіряє наявність вибраного Вами товару. Близько 14-15 години ми виходимо з Вами на зв'язок і погоджуємо усі тонкощі замовлення. (Замовлення, оформлені після 9: 00 поступлять в обробку на наступний ранок!)
  • Порада: якщо Ви бажаєте робити заміни відсутніх товарних позицій, і не хочете розтягувати дату остаточного формування замовлення, ви можете в коментарі до замовлення вказати можливі заміни товарних позицій. (Це значно заощадить Ваш час. Ми зможемо в один день надати вам актуальну інформацію і підготувати замовлення до відправки).
  • Після зворотного зв'язку з Вами і остаточного формування замовлення з усіма дозамовленнями і замінами - Вам надається рахунок на оплату. 
  • Відправка відбувається протягом 3-х рабочих днів після внесеної олати!
  • Після 13 години Ваше замовлення потрапляє в наш офіс, де перед відправкою оглядається на можливий брак. (Це не ретельна перевірка, але швидкий огляд досвідченим поглядом. Так що - все можливо) Якщо увесь товар відповідає замовленню, браку не виявлено - посилка вирушає поштовому представникові.

  • Після відправки ми висилаємо Вам номер Товарно-транспортної Накладної (ТТН) за допомогою SMS або на Viber.

  • Замовлення не обробляються і не вирушають в п'ятницю і воскресіння - в ці дні команда робить вигляд, що відпочиває, а насправді цілодобово роздумує над тим, як поліпшити для Вас сервіс ;) (тому в ці дні украй не рекомендується відволікати менеджерів від цілеспрямованого поліпшення нашого взаємозв'язку).
  • Детальніше про оплату і доставку читайте тут. 

  •  

 

Про всяк випадок нагадуємо, що на сайті вказані гуртові ціни.

Всім любові, добра і сумок!

Команда Зіп-Зіп.